Playstation 3

Shitet nga: Binak 03 Jan 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesh Playstation 3 Slim.
Soni eshte me MultiMan (lojra te instaluara ne HDD)
120 GB HDD Me 1 Joystick dhe me kabllat perciellse
Lojrat qe i posedon jan
PES 13
PES 16
FIFA 16
GTA 5
Blur .
Mund te Merrni qfardo Loje qe ju intereson deri ne 120 GB
Mund te me kontaktoni edhe ne Viber +386 49 175 445
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim