Playstation 3 Multiman 120 GB 180E

Shitet nga: besnik 11 Dhj 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Sony playstation 3 me te gjitha kabllot dhe 2 jostika ( doreza )
Multiman me 6 lojera te instaluara ( pes 2015 ,2013, NBA 2015 , GTA 5 , Blur ,Fifa 2015 )
Ne gjendje perfrekte
Cmimi 180 E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim