Playstation 3 Ps3 Behen me Chip #ps3a

Shitet nga: Arsi 27 Shk 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Playstation 3 Ps3 Behen me Chip 160 euro me nje Gjestik ,
Gjestik ekstra 25 euro

Kontakti edhe Viber dhe Whatsapp +37744443338
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim