Playstation 3 Super Slim

Shitet nga: Binak 11 Pri 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Playstation Modeli ma i ri Super Slim me Qip Copra Ode ka te instaluar keto lojra:
Pes 2013
Fifa 14
Blur
Call of duty Black ops 2
Fifa street
Playstation vjen me 1 Joystick dhe me Hardisk External 120 GB.
Mund te me kontaktoni edhe ne viber . +38649-323-147
Ndrrim i mundshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim