Playstation 3 Superslim

Shitet nga: Yll 19 Nën 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet playstation 3 superslim edicioni me i ri i playstation i cili ka nje kontroller si dhe loja te ndryshme si Gta 5 , saints row 2 , fifa14 , sims3 , minecraft , callofduty etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim