Playstation 3 ULTRA SLIM 500 GB

Shitet nga: xXx 24 Mar 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Playstation 3 modeli i fundit ULTRA SLIM me 500 GB !!!

ka 2 Joystika edhe kabllen HDMI

I sa po ardhur nga gjermani dhe ne gjendje perfekte !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim