Playstation 3 me 15 lojera

Shitet nga: Mursel 30 Jan 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Playstation 3 i perdorur ,ne gjendje te mire ,me 2 joysticka dhe 15 lojera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim