Playstation 3 slim 160 GB

Shitet nga: Ibi 22 Mar 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
SHitet playstation 3 160 gb slim me 1 joystick dhe me 3 loja - Fifa 14 Fifa Street edhe Dirt !
Osht shum pak i perdorun arsyeja e shitjes e kom ble ps4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim