Playstation 3 slim

Shitet nga: Soni 05 Nën 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Playstation 3 slim.
3 Controllera 1 ngjendje trregullt 2 me te vjeter por punojn.
5 Lojra Gta 5 , Gta 4 , Pes 2013 , Fifa 14 , Grand turismo 5.
HDMI kabell dhe pajisjet tjera te nevojshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim