Playstation 3 urgjent +2psp

Shitet nga: leart behluli 03 Sht 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
shes ps3 me 3 cd gta 5
pes 2012
wwe 2k15
me 2 doreza dhe me kabllot percjellse
+ 2psp me nga tre lojra ne to
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim