Playstation 3

Shitet nga: Arber 29 Dhj 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Sony Playstation 3. Eshte ne gjendje te rregullt. Vjen me 1 Joystick dhe me 6 Lojra.

Lojrat jane:
Fifa 2013
Call of Duty:Modern Warfare 2
Battlefield 3
Bladestorm
Dungeon Siege 3
Diablo 3: Reaper of Souls

Lojrat veq e veq nuk shiten!
Çmimi komplet eshte 160€.

Numri kontaktues: 044-160-662
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim