Playstation 3

Shitet nga: ?? 12 Sht 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Prishtinë
Playstation 3 super slim i sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje perfekte poashtu posedon dy kontrollera dhe mbushsin e kontrollerave edhe cd fifa 14,15 demo,gran turismo 5, james bond,uncharted 3
Viber +37745461819
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim