Playstation 3

Shitet nga: Qamil 19 Dhj 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Playstation 3 në gjendje të rregullt me 12 CD origjinale dhe 3 loja në chip. Ka 2 joystick.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim