Playstation 4 + FIFA 16

Shitet nga: drini 05 Dhj 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

410 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Playstation 4 se bashku me FIFA 16 dhe 1 gjojstik(kontroller) dhe pajisjet tjera te nevojshme. Eshte e re ne paket per ma shum informata kontakt : 049706133 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim