Playstation

Shitet nga: Leon Xhemshiti 15 Nën 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Playstation 2 dhe PSP.Janë në gjendje të mirë pa asnjë defekt.
Playstation 2 vjen me dy joysticks, me 2 videolojra dhe me 8GB MemoryCard.
PSP vjen me 8GB MemoryCard ku në të gjenden 20 video lojëra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim