Playstation2 Sony2

Shitet nga: Ernest Hashani 18 Nën 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Çmimi me marveshje.Soni eshte ne gjendje te rregullt.Ka nje gjostik(kontroller-dirigjues).Lojat mirren me usb dhe memory card.Usb dhe memory card vijne gratis.Ka tre loje:futboll,basketboll dhe street fight.Sony ka nje dem por bejme marveshje.Nr i telefonit:044985909.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim