Playstation3

Shitet nga: Valdrin 31 Jan 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Ndrrohen kto loj a me lojna tjera si: call pf duty, bettlefield, gta 5 dhe tjera.

VIBER: +37744775503
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim