Ps 3 super slim gta 5 dhe pes 2014

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fgh 19 Pri 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Sony 3 ka 2 gjostika me kabell per mbushes kabell hdmi si dhe 12 gb dhe vjen me dy loja Gta 5 dhe pes 2014 per vetem 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim