Ps2

Shitet nga: riald gashi 26 Sht 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
shes ps2 me 2 lojra dragon ballz budokai tenkaichi 3 dhe pes2013 me usb me 1 gjystik origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim