Ps3 move, eye camera 15 in 1

Shitet nga: Andi 26 Tet 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 EUR   65 EUR

Komuna: Prishtinë
Ps3 move dhe Eye camera me nje loje Sports champion dhe shtesat te cilat ngjiten ne xhojstikun move.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim