Ps3 slim me 2 xhystika 10 cd origjinale + mbushs..

Shitet nga: ps3 17 Mar 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
(ps3 slim me 2 xhystika dhe 10 cd origjinale
(call of duty mw3)
(call of duty blak ops 2)
(uncharted)
(time crisisv)
(grand theft auto 4)
(bad company battlefield)
(ghost recon 2)
(pes2012)
(fifa 09)
(fifa 10)
ose e ndroj me ps4 shtoj edhe pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim