Ps3 slim me 26 loja 320 gb vetem 110 €

Shitet nga: artan 09 Maj 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes ps3 slim 320 gb me 26 loja te instalume ne HDD jon te bleme jo me multiman jon te gjitha Full Pes 2015 dhe 2014 Fifa 2015 dhe 2014 Fifa street Far cry 4 dhe 3 Crysis 3 Whatch dogs Gta 5 Narruto shippudeen Borderlands Saints row third Nba 2014 Call of duty Advanced warfare dhe ghosts Battelfield 4 Assasins creed 3 Assasins creed rogue Assasins creed 4 black flag Dark souls 2 Flower Dragon ball z battle of z Nfs rivals Journey Fifa 2011 ne cd Batman arkham origins blackgate deluxe edition Ne ps store ma kan ba ban po nuk e di per sa koh nashta 1 muj a zdi sa zgjat veq qe online gjat ksaj kohe sun lun edhe osht prej atyne tipav qe bohet edhe me multiman kush don .
Vjen me 1 joystick kabell hdmi dhe vga me adabter dhe kablla per mi mush joystikat .
Mundeni mem thirr edhe ne viber +386 49 103325
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim