Ps3 slim me qip multiman

Shitet nga: Florent 26 Pri 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes ps3 slim ne gjendje te rregullt me qip dhe me multiman. Ps3 vjen me ni gjoystik dhe kabllat percjellese.

Lojrat e instaluara ne hdd jane.

Fifa 15
Pes 15
Battlefield Hardline 2015
Nba 15
assassins creed rouge
Sniper elite 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim