Ps3 slim,nje kontroller,nje timon supersport3x etj

Shitet nga: Riad 24 Dhj 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
shes nje ps3 slim 250 gb me nje kontroller,nje timon supersport 3x , 3 lojra dhe playstation move dhe kamera per ps3 +nje mbushs per kontroller.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim