Ps3

Shitet nga: Ardit 17 Jan 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet ps3 shum I mir dhe pak I përdorur.Ka memorie 120 GB ka kabllen hdmi ka kabllen e gjojstikave dhe ka 2 gjojstika.ka qipin brenda I cili është më 8 lojra.
1.FIFA 15
2.PES 13
3.GTA V
4.NEED FOR SPEED RUN
5.NEED FOR SPEED MOST WANTED
6.NBA 2K15
7.FIFA STREET
8.NEED FOR SPEED SHIFT.
Kam edhe loj por lojrat shkojn ekstra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim