Ps4

Shitet nga: Arsim 28 Dhj 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Playstation 4 me 500 gb ne kutij me ndigjuese dhe 6 muj garancion te zvicres si dhe 8 lojera dhe 2 demo lojra...

Lojrat janë:

Battlefield 4
Fifa15
Watch dogs
Destiny (Download)
War Thunder (Download)
Empires (Download)
Hustle Kings (Download)
Air Mech Arena (Download)
Fifa16 (Demo)
NBA15 (Demo)

Pres thirrje serioze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim