Psp sony

Shitet nga: granit 25 Jan 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet psp sony ka migrofonin me 2 cd futbollin gta vice city dhe fatrollen e ardhur nga gjemonia ne gjendje te rregullt nr kontaktus 044-842-047 viber: +37744-842-047
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim