Psp

Shitet nga: Visar 06 Shk 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
psp shum e mir pak e perdorur nuk ka defekt vjen me qip 1g të instalume(NBA 2007 , World tour soccer 2 , Toca race driver challenge 3 , wipeout pulse)si edhe fotroll dhe adapteri origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim