Psp

Shitet nga: Nexhmedin 02 Pri 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes psp ne gjendje shum te mir ka shum lojra te instaluara gjithashtu edhe muzika te ndryshme ka adapterin ne gjendje te rregullt ka dhe wi-fi punon shum mir dhe per me shum informata kontaktoni numrin tim te telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim