SATA HDD Samsung 160GB

Shitet nga: Muhamed 01 Pri 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Hardiskun Samsung 160GB ne gjendje shum te mir
Poashtu me hardisk vjen edhe kablloja lexuse SATA CABLE e kom provu ne pc tim dhe punon perfekt.Qmimi osht i konvenueshem.Per informata me te hollsishme mundeni me kontaktu me pronarin ne numrin 044-314-550 ose ne Viber +37744314550.Qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim