SONY 3

Shitet nga: Lorent 18 Tet 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Sony 3 ne gjende shum te mire, i ruajtur dhe me 6 lojera, me 1 xhojstik te ruajtur dhe me te gjitha pjeset e tjera te duhura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim