SONY PLAYSTATION 2

Shitet nga: Granit 10 Shk 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet play station2 , qe ka dy kontrollera , cipin dhe 20 lojra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim