SONY PLAYSTATION 3

Shitet nga: SONY 03 Tet 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

169 EUR

Komuna: Prishtinë
I përdorur!
I blerë në Kanadë në vitin 2010.
Në gjendje të rregullt.

Në çmim përfshihen:
- 2x kontroller (xhojstikë)
- 5x lojëra të ndryshme

Arsyeja e shitjes: Sepse e kam blerë PS4, dhe tani nuk e përdor PS3.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim