SONY PLAYSTATION

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Armend 14 Dhj 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes invertar te SONY PLAYSTATION komplet .
SONY - TELEVIZOR - ULESE - JOYSTIKA dhe te gjitha paisjet e mundeshme . te gjitha komplet jane 13 cop ne gjendje te rregullt .

qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim