Shes 4 sony komplet me televizora dhe ulese

Shitet nga: Armend 08 Jan 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes biznes per Sony Playstation komplet

Sony + Ulese +Televizor + Joystika dhe te gjitha paisjet e nevojshme

Qmimi shume i arsyeshem
044 117 167 044 117 167
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim