Shes Counter-Strike 4 ne 1 komplet per Steam

Shitet nga: Ardit 12 Shk 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Counter-Strike 1.6 , Counter-Strike Global offensive , Counter-Strike Source dhe Counter-Strike Conditon zero , 4 ne 1 komplet per Steam me CC t Kosoves komplet legal . Bejme edhe shitjen e lojerave te tjera me porosi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim