Shes Komplet 10 sony me televizor dhe Ulese

Shitet nga: Arian 05 Jan 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 10 cop sony me televizora ulese mbajtese joystika e shume tjera te gjitha qe nevojiten

044 117 167

044 117 167

Qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim