Shes Nderroj XBOX 360

Shitet nga: Shkelqim 25 Dhj 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes apo nderroj xbox-in me nje ps3, xbox-i eshte ne gjendje te rregullt, ka 2 joystick-s, ndegjojse per te luajtur online si dhe 15 lojera te ndryshme si GTA 5, Fifa 15, Farcry 3 dhe 4, Halo 4 etj.
Xbox-i ka llojin e qipit 3.0.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim