Shes PS3 me 2 kontrollera

Shitet nga: Dardan 14 Jan 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes ps3 ne gjendje te rregullt me dy kontollera dhe tgjitha paisje tjera shtes HDMI mbushes tkontrollerav etj..sony vjen edhe me 3 cd
PES2015
UNCHARTED 3
Rainbowsix vegas 2
Mund te kontaktoni ne viber ..whatsapp ngjdokoh nket nr. 0038649547899
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim