Shes PSP dhe IPOD 4 generation

Shitet nga: valdrin 27 Gsh 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
PSP ka dy loja , mbushesin origjinal , e ardhur nga zvicrra .
I POD 4 generation osht ne gjendje te mire punon kreit perveq ekranit qe ka pak te demtuar ne qosh ... per me shum rreth qmimit na kontaktoni ne nr mobil,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim