Shes PlayStation 2 ne gjendje shum te mire

Shitet nga: Lorik qerimi 17 Sht 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes PlayStation 2 ne gjendje te mire , un po e shes per arsye se e kam ble ps3 edhe ky veq po zen vend . I ka 30 CD-ja origjinal dhe 2 joisticka .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim