Shes Playstation 4 me 8 Lojra

Shitet nga: Arsim 28 Dhj 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Playstation 4 ne kutij me 500gb me ndigjuese. me 6 muaj garancion nga zvicra (interdiscount)
Si dhe 8 Lojera dhe 2 demo lojra!!

Lojrat janë:

Watch Dogs (original)
Fifa15 (original)
Battlefield 4 (original)
Destiny (Download)
Air Mech Arena (Download)
Hustle Kings (Download)
Empires (Download)
War Thunder (Download)
Fifa16 (Demo)
NBA15 Demo)

Pres thirrje serioze...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim