Shes Playtation 4 me FIFA 16

Shitet nga: drin 22 Dhj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Prishtinë
shes playstation 4 me fifa 16 dhe 1 kontroller po ashtu edhe kabllot e nevojshme.
per ma shum kontakto : 049706133
viber : +38649706133
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim