Shes Ps 2 ne gjendje te rregullt

Shitet nga: laurim 17 Jan 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
shes ps2 ne gjendje te rregullt me 3 lojera Gta San Andreas Sponge Bob dhe Fifa 2014
---------------------------
kantaktoni ne viber +37744989162
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim