Shes Ps3

Shitet nga: Yll 19 Tet 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes ps3 ne gjendje te rregullt shume pak i perdorur . Ka nje joystick dhe te gjitha kabllat e nevojshme . Poashtu merrni edhe 3 cd origjinal gratis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim