Shes ps3 me 7 cd gratis

Shitet nga: Dreni 14 Nën 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Eshte ne gjendje te rregull plotesisht funksjonal ka dy gjostik dhe 7 cd gratis .....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim