Shes sonny ps3 me 5 loj

Shitet nga: Agron 26 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   140 EUR

Komuna: Prishtinë
Sonny osht ne gjendje shum te mir ni gjojstik dhe 5 loj muni edhe me provu ketu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim