Shes sony plastation 2

Shitet nga: Drilon 27 Jan 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
shes sonin shum te ruajtur me 8 cd dhe me memory card me dy consola dhe nuk pranon cd fallce .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim