Shes xbox 360

Shitet nga: Kushtrim 30 Sht 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes xbox 360 me qip dhe 60 gb Hardisc ne gjendje shum te rregullt dhe fifa 15 gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim