Shisha Pen

Shitet nga: drin 19 Mar 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes shisha pen , me mbushsin e vet dhe shijen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim